Smith OVERDRIVE-N-4CW-61 Overdrive 61 n 4cw solbriller
Thumbnail
Smith Overdrive 61 n 4cw solbriller
Få en ekstra 10% rabat med kode: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
tilgængelig
Varen er på 4-6 Days
Levering anslået til Det Forenede Kongerige af Wednesday 20 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK Levering
Se vores leverings- og returpolitik.
Køn
Mænd
Køn
Damer
Stelfarve
To tone
Ramme Materiale
Plast
Frame form
Square / Rektangel
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Grøn
Lens teknologi
Multilayer
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Bridge eller Pad
Pude
Passe
Stor
Eye Størrelse
61mm
Bro
17mm
Temple Længde
135mm
Bridge eller Pad
Pude
Bro
17mm
Eye Størrelse
61mm
Frame form
Square / Rektangel
Damer
Mænd
Lens farve
Grøn
Multilayer
UV-beskyttelse
Passe
Stor
Ramme Materiale
Plast
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
To tone
Temple Længde
135mm