Smith LOWDOWNSLIM-N-PGC-54 Lowdownslim 54 n pgc solbriller
Thumbnail
Smith Lowdownslim 54 n pgc solbriller
Få en ekstra 10% rabat med kode: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
tilgængelig
Varen er på 4-6 Days
Levering anslået til Det Forenede Kongerige af Wednesday 20 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK Levering
Se vores leverings- og returpolitik.
Køn
Damer
Køn
Mænd
Stelfarve
Sort
Ramme Materiale
Plast
Frame form
Square / Rektangel
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Blå
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Bridge eller Pad
Pude
Passe
Medium
Eye Størrelse
54mm
Bro
16mm
Temple Længde
135mm
Bridge eller Pad
Pude
Bro
16mm
Eye Størrelse
54mm
Frame form
Square / Rektangel
Mænd
Damer
Lens farve
Blå
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Passe
Medium
Ramme Materiale
Plast
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Sort
Temple Længde
135mm