Smith GETAWAY-IMM-56 Getaway 56 imm solbriller
Thumbnail
Smith Getaway 56 imm solbriller
Få en ekstra 10% rabat med kode: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
tilgængelig
Varen er på 4-6 Days
Levering anslået til Det Forenede Kongerige af Tuesday 19 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK Levering
Se vores leverings- og returpolitik.
Køn
Damer
Stelfarve
Lyserød
Ramme Materiale
Acetat
Frame form
Cat Eye
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Brun
Passe
Stor
Eye Størrelse
56mm
Bro
17mm
Temple Længde
140 mm
17mm
Eye Størrelse
56mm
Frame form
Cat Eye
Køn
Damer
Lens farve
Brun
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Passe
Stor
Ramme Materiale
Acetat
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Lyserød
Temple Længde
140 mm