Smith FOUNDERSLIM-PGC-52 Founderslim 52 pgc founder solbriller
Thumbnail
Smith Founderslim 52 pgc founder solbriller
Få en ekstra 10% rabat med kode: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
tilgængelig
Varen er på 4-6 Days
Levering anslået til Det Forenede Kongerige af Wednesday 20 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK Levering
Se vores leverings- og returpolitik.
Køn
Damer
Køn
Mænd
Stelfarve
Sort
Ramme Materiale
Plast
Frame form
Square / Rektangel
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Blå
Passe
Medium
Eye Størrelse
52mm
Bro
19mm
Temple Længde
145mm
Watches2U-garanti
2 år
Rækkevidde
19mm
Eye Størrelse
52mm
Frame form
Square / Rektangel
Damer
Mænd
Lens farve
Blå
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Passe
Medium
Ramme Materiale
Plast
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Sort
Temple Længde
145mm