Smith EMBER-2JK-56 Ember 56 2jk Ember solbriller
Thumbnail
Smith Ember 56 2jk Ember solbriller
PayPal
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
Køn
Damer
Stelfarve
Lilla
Ramme Materiale
Plast
Frame form
Square / Rektangel
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Blå
Passe
Stor
Eye Størrelse
56mm
Bro
16mm
Temple Længde
135mm
16mm
Eye Størrelse
56mm
Frame form
Square / Rektangel
Køn
Damer
Lens farve
Blå
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Passe
Stor
Ramme Materiale
Plast
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Lilla
Temple Længde
135mm