Smith ECLIPSE-LPA-58 Eclipse 58 lpa eclipse solbriller
Thumbnail
Smith Eclipse 58 lpa eclipse solbriller
PayPal
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
Køn
Damer
Stelfarve
Rød
Ramme Materiale
Plast
Frame form
Square / Rektangel
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Lilla
Lens teknologi
Multilayer
Passe
Stor
Eye Størrelse
58mm
Bro
15mm
Temple Længde
140 mm
15mm
Eye Størrelse
58mm
Frame form
Square / Rektangel
Køn
Damer
Lens farve
Lilla
Multilayer
UV-beskyttelse
Passe
Stor
Ramme Materiale
Plast
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Rød
Temple Længde
140 mm