Smith CRUSADER-S37-53 Crusader 53 s37 Crusader solbriller
Thumbnail
Smith Crusader 53 s37 Crusader solbriller
Få en ekstra 10% rabat med kode: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
tilgængelig
Varen er på 4-6 Days
Levering anslået til Det Forenede Kongerige af Tuesday 19 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK Levering
Se vores leverings- og returpolitik.
Køn
Damer
Køn
Mænd
Stelfarve
Sort
Ramme Materiale
Plast
Frame form
Runde / Ovale
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Brand
Lens teknologi
Multilayer
Passe
Medium
Eye Størrelse
53mm
Bro
21mm
Temple Længde
140 mm
Watches2U-garanti
2 år
Rækkevidde
21mm
Eye Størrelse
53mm
Frame form
Runde / Ovale
Mænd
Damer
Lens farve
Brand
Multilayer
UV-beskyttelse
Passe
Medium
Ramme Materiale
Plast
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Sort
Temple Længde
140 mm