Smith CROSSFADE-TCB-55 Crossfade 55 tcb crossfade solbriller
Thumbnail
Smith Crossfade 55 tcb crossfade solbriller
Få en ekstra 10% rabat med kode: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
tilgængelig
Varen er på 4-6 Days
Levering anslået til Det Forenede Kongerige af Tuesday 19 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK Levering
Se vores leverings- og returpolitik.
Køn
Damer
Køn
Mænd
Stelfarve
To tone
Ramme Materiale
Acetat
Frame form
Square / Rektangel
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Blå
Passe
Stor
Eye Størrelse
55mm
Bro
19mm
Temple Længde
140 mm
19mm
Eye Størrelse
55mm
Frame form
Square / Rektangel
Mænd
Damer
Lens farve
Blå
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Passe
Stor
Ramme Materiale
Acetat
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
To tone
Temple Længde
140 mm