Smith BRIDGETOWN-N6T-54 Bridgetown 54 n6t bridget solbriller
Thumbnail
Smith Bridgetown 54 n6t bridget solbriller
Få en ekstra 10% rabat med kode: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
tilgængelig
Varen er på 4-6 Days
Levering anslået til Det Forenede Kongerige af Tuesday 19 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK Levering
Se vores leverings- og returpolitik.
Køn
Damer
Stelfarve
Sort
Ramme Materiale
Plast
Frame form
Runde / Ovale
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Grå
Lens teknologi
Røg
Passe
Medium
Eye Størrelse
54mm
Bro
20mm
Temple Længde
135mm
Watches2U-garanti
2 år
Rækkevidde
20mm
Eye Størrelse
54mm
Frame form
Runde / Ovale
Køn
Damer
Lens farve
Grå
Røg
UV-beskyttelse
Passe
Medium
Ramme Materiale
Plast
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Sort
Temple Længde
135mm