Smith BAYSIDE-807-54 Bayside 54 807 Bayside solbriller
Thumbnail
Smith Bayside 54 807 Bayside solbriller
PayPal
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
Køn
Damer
Stelfarve
Sort
Ramme Materiale
Plast
Frame form
Runde / Ovale
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Grå
Lens teknologi
Røg
Passe
Medium
Eye Størrelse
54mm
Bro
19mm
Temple Længde
145mm
19mm
Eye Størrelse
54mm
Frame form
Runde / Ovale
Køn
Damer
Lens farve
Grå
Røg
UV-beskyttelse
Passe
Medium
Ramme Materiale
Plast
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Sort
Temple Længde
145mm