Scotch & Soda SS8008-104-51 SS8008 51 104 solbriller
Thumbnail
Scotch & Soda SS8008 51 104 solbriller
Få en ekstra 10% rabat med kode: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
tilgængelig
Varen er på 4-6 Days
Levering anslået til Det Forenede Kongerige af Wednesday 20 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK Levering
Se vores leverings- og returpolitik.
Køn
Mænd
Stelfarve
Takvinge
Ramme Materiale
Acetat
Frame form
Geometrisk / Ottekantet
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Brun
Passe
Medium
Eye Størrelse
51mm
Bro
19mm
Temple Længde
140 mm
Watches2U-garanti
2 år
EAN
19mm
Eye Størrelse
51mm
Frame form
Geometrisk / Ottekantet
Køn
Mænd
Lens farve
Brun
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Passe
Medium
Ramme Materiale
Acetat
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Takvinge
Temple Længde
140 mm