Salvatore Ferragamo SF938S-023-57 Sf938s 57 023 solbriller
Thumbnail
Salvatore Ferragamo Sf938s 57 023 solbriller
PayPal
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
Køn
Mænd
Stelfarve
Grå
Ramme Materiale
Plast
Frame form
Square / Rektangel
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Brun
Passe
Stor
Eye Størrelse
57mm
Bro
15mm
Temple Længde
150mm
15mm
Eye Størrelse
57mm
Frame form
Square / Rektangel
Køn
Mænd
Lens farve
Brun
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Passe
Stor
Ramme Materiale
Plast
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Grå
Temple Længde
150mm