Oliver Peoples OV5448T-1005-46 Ov5448t 46 1005 solbriller
Thumbnail
Oliver Peoples Ov5448t 46 1005 solbriller
PayPal
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
Køn
Mænd
Stelfarve
To tone
Ramme Materiale
Plast
Frame form
Runde / Ovale
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Grøn
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Bridge eller Pad
Pude
Passe
Lille
Eye Størrelse
46mm
Bro
22mm
Temple Længde
145mm
Bridge eller Pad
Pude
Bro
22mm
Eye Størrelse
46mm
Frame form
Runde / Ovale
Køn
Mænd
Lens farve
Grøn
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Passe
Lille
Ramme Materiale
Plast
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
To tone
Temple Længde
145mm