Oliver Peoples OV1298T-5311-47 Ov1298t 47 5311 mode solbriller
Thumbnail
Oliver Peoples Ov1298t 47 5311 mode solbriller
Få en ekstra 10% rabat med kode: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
På lager
Only One Left - Mere om Order
Bestil i de næste 19 timer for anslået levering til Det Forenede Kongerige af Friday 15 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK næste dag levering
Se vores leverings- og returpolitik.
Køn
Damer
Køn
Mænd
Stelfarve
Guld
Ramme Materiale
Metal
Frame form
Runde / Ovale
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Grøn
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Bridge eller Pad
Pude
Passe
Lille
Eye Størrelse
47mm
Bro
22mm
Temple Længde
145mm
Watches2U-garanti
2 år
Rækkevidde
UPC
Se alt
Bridge eller Pad
Pude
Bro
22mm
Eye Størrelse
47mm
Frame form
Runde / Ovale
Mænd
Damer
Lens farve
Grøn
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Passe
Lille
Ramme Materiale
Metal
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Guld
Temple Længde
145mm