Nike FQ4684-012-69 Fq4684 69 012 Skylon Ace solbriller
Thumbnail
Nike Fq4684 69 012 Skylon Ace solbriller
PayPal
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
Køn
Mænd
Stelfarve
Sort
Ramme Materiale
Plast
Frame form
Visir / Wrap
Rammetype
Semi-Indfattet
Lens farve
Rød
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Bridge eller Pad
Pude
Passe
Stor
Eye Størrelse
69mm
Bro
10mm
Temple Længde
130mm
Bridge eller Pad
Pude
Bro
10mm
Eye Størrelse
69mm
Frame form
Visir / Wrap
Køn
Mænd
Lens farve
Rød
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Passe
Stor
Ramme Materiale
Plast
Rammetype
Semi-Indfattet
Stelfarve
Sort
Temple Længde
130mm