Nike EV1113-066-66 Ev1113 66 066 adrenalin solbriller
Thumbnail
Nike Ev1113 66 066 adrenalin solbriller
PayPal
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
Køn
Mænd
Stelfarve
Grå
Ramme Materiale
Plast
Frame form
Square / Rektangel
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Blå
Passe
Stor
Eye Størrelse
66mm
Bro
15mm
Temple Længde
135mm
15mm
Eye Størrelse
66mm
Frame form
Square / Rektangel
Køn
Mænd
Lens farve
Blå
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Passe
Stor
Ramme Materiale
Plast
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Grå
Temple Længde
135mm