Moschino MOS164-S-4AN-60 Mos164 60'er 4an solbriller
Thumbnail
Moschino Mos164 60'er 4an solbriller
Få en ekstra 10% rabat med kode: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
På lager
Only One Left - Mere om Order
Bestil i de næste 18 timer for anslået levering til Det Forenede Kongerige af Monday 18 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK næste dag levering
Se vores leverings- og returpolitik.
Køn
Mænd
Stelfarve
Gul
Ramme Materiale
Plast
Frame form
Square / Rektangel
Lens farve
Brun
Passe
Stor
Eye Størrelse
60mm
Bro
21mm
Temple Længde
130mm
21mm
Eye Størrelse
60mm
Frame form
Square / Rektangel
Køn
Mænd
Lens farve
Brun
Passe
Stor
Ramme Materiale
Plast
Stelfarve
Gul
Temple Længde
130mm