Moschino MOS145-S-807-55 Mos145 s 55 807 solbriller
Thumbnail
Moschino Mos145 s 55 807 solbriller
Få en ekstra 10% rabat med kode: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
tilgængelig
Varen er på 4-6 Days
Levering anslået til Det Forenede Kongerige af Thursday 21 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK Levering
Se vores leverings- og returpolitik.
Stelfarve
Sort
Ramme Materiale
Plast
Frame form
Square / Rektangel
Lens farve
Grå
Passe
Stor
Eye Størrelse
55mm
Bro
18mm
Temple Længde
135mm
18mm
Eye Størrelse
55mm
Frame form
Square / Rektangel
Lens farve
Grå
Passe
Stor
Ramme Materiale
Plast
Stelfarve
Sort
Temple Længde
135mm