Moschino MOS132-S-2VM-53 Mos132 53 s 2vm solbriller
Thumbnail
Moschino Mos132 53 s 2vm solbriller
Få en ekstra 10% rabat med kode: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
tilgængelig
Varen er på 4-6 Days
Levering anslået til Det Forenede Kongerige af Thursday 21 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK Levering
Se vores leverings- og returpolitik.
Stelfarve
Takvinge
Ramme Materiale
Acetat
Frame form
Cat Eye
Lens farve
Brun
Passe
Medium
Eye Størrelse
53mm
Bro
21mm
Temple Længde
140 mm
21mm
Eye Størrelse
53mm
Frame form
Cat Eye
Lens farve
Brun
Passe
Medium
Ramme Materiale
Acetat
Stelfarve
Takvinge
Temple Længde
140 mm