Moschino MOS129-S-807-54 Mos129 s 54 807 solbriller
Thumbnail
Moschino Mos129 s 54 807 solbriller
PayPal
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
Stelfarve
Sort
Ramme Materiale
Plast
Frame form
Square / Rektangel
Lens farve
Grå
Lens teknologi
Gradient
Passe
Medium
Eye Størrelse
54mm
Bro
18mm
Temple Længde
140 mm
18mm
Eye Størrelse
54mm
Frame form
Square / Rektangel
Lens farve
Grå
Gradient
UV-beskyttelse
Passe
Medium
Ramme Materiale
Plast
Stelfarve
Sort
Temple Længde
140 mm