Moschino MOS128-S-L7Q-57 Mos128 57 s l7q solbriller
Thumbnail
Moschino Mos128 57 s l7q solbriller
PayPal
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
Stelfarve
Orange
Ramme Materiale
Plast
Frame form
Cat Eye
Lens farve
Blå
Passe
Stor
Eye Størrelse
57mm
Bro
14mm
Temple Længde
135mm
14mm
Eye Størrelse
57mm
Frame form
Cat Eye
Lens farve
Blå
Passe
Stor
Ramme Materiale
Plast
Stelfarve
Orange
Temple Længde
135mm