Moschino MOS127-S-35J-56 Mos127 56 s 35j solbriller
Thumbnail
Moschino Mos127 56 s 35j solbriller
PayPal
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
Køn
Damer
Stelfarve
Lyserød
Ramme Materiale
Acetat
Frame form
Square / Rektangel
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Brun
Passe
Stor
Eye Størrelse
56mm
Bro
19mm
Temple Længde
140 mm
19mm
Eye Størrelse
56mm
Frame form
Square / Rektangel
Køn
Damer
Lens farve
Brun
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Passe
Stor
Ramme Materiale
Acetat
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Lyserød
Temple Længde
140 mm