Moschino MOS109-S-086-55 Mos109 s 55 086 solbriller
Thumbnail
Moschino Mos109 s 55 086 solbriller
Få en ekstra 10% rabat med kode: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
tilgængelig
Varen er på 4-6 Days
Levering anslået til Det Forenede Kongerige af Thursday 21 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK Levering
Se vores leverings- og returpolitik.
Køn
Damer
Stelfarve
Takvinge
Ramme Materiale
Acetat
Frame form
Cat Eye
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Brun
Passe
Stor
Eye Størrelse
55mm
Bro
16mm
Temple Længde
140 mm
16mm
Eye Størrelse
55mm
Frame form
Cat Eye
Køn
Damer
Lens farve
Brun
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Passe
Stor
Ramme Materiale
Acetat
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Takvinge
Temple Længde
140 mm