Moschino MOS040-S-086-55 Mos040 55 s 086 solbriller
Thumbnail
Moschino Mos040 55 s 086 solbriller
PayPal
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
Stelfarve
Takvinge
Ramme Materiale
Plast
Frame form
Runde / Ovale
Lens farve
Grå
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Bridge eller Pad
Pude
Passe
Stor
Eye Størrelse
55mm
Bro
19mm
Temple Længde
140 mm
Bridge eller Pad
Pude
Bro
19mm
Eye Størrelse
55mm
Frame form
Runde / Ovale
Lens farve
Grå
Passe
Stor
Ramme Materiale
Plast
Stelfarve
Takvinge
Temple Længde
140 mm