Moschino MOS033-S-086-52 Mos033 s 52 86 solbriller
Thumbnail
Moschino Mos033 s 52 86 solbriller
Få en ekstra 10% rabat med kode: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
tilgængelig
Varen er på 4-6 Days
Levering anslået til Det Forenede Kongerige af Thursday 21 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK Levering
Se vores leverings- og returpolitik.
Køn
Damer
Stelfarve
Takvinge
Ramme Materiale
Acetat
Frame form
Runde / Ovale
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Grå
Passe
Medium
Eye Størrelse
52mm
Bro
20mm
Temple Længde
140 mm
20mm
Eye Størrelse
52mm
Frame form
Runde / Ovale
Køn
Damer
Lens farve
Grå
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Passe
Medium
Ramme Materiale
Acetat
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Takvinge
Temple Længde
140 mm