Moschino MOL048-S-C9A-56 Mol048 s 56 c9a solbriller
Thumbnail
Moschino Mol048 s 56 c9a solbriller
PayPal
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
Køn
Damer
Stelfarve
Guld
Ramme Materiale
Metal
Frame form
Square / Rektangel
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Lyserød
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Bridge eller Pad
Pude
Passe
Stor
Eye Størrelse
56mm
Bro
15mm
Temple Længde
140 mm
Bridge eller Pad
Pude
Bro
15mm
Eye Størrelse
56mm
Frame form
Square / Rektangel
Køn
Damer
Lens farve
Lyserød
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Passe
Stor
Ramme Materiale
Metal
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Guld
Temple Længde
140 mm