Michael Kors MK2198-300673-59 Mk2198 59 300673 burano solbriller
Thumbnail
Michael Kors Mk2198 59 300673 burano solbriller
Få en ekstra 10% rabat med kode: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
På lager
Only One Left - Mere om Order
Bestil i de næste 13 timer for anslået levering til Det Forenede Kongerige af Friday 15 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK næste dag levering
Se vores leverings- og returpolitik.
Lignende produkter
59 (MK2198-310073-59)
Køn
Damer
Stelfarve
Takvinge
Ramme Materiale
Acetat
Frame form
Visir / Wrap
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Brun
Passe
Stor
Eye Størrelse
59mm
Bro
19mm
Temple Længde
130mm
Watches2U-garanti
2 år
Rækkevidde
19mm
Eye Størrelse
59mm
Frame form
Visir / Wrap
Køn
Damer
Lens farve
Brun
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Passe
Stor
Ramme Materiale
Acetat
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Takvinge
Temple Længde
130mm