Michael Kors MK2192-393582-53 Mk2192 53 393582 empire solbriller
Thumbnail
Michael Kors Mk2192 53 393582 empire solbriller
Få en ekstra 10% rabat med kode: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
tilgængelig
Varen er på 2-4 Days
Levering anslået til Det Forenede Kongerige af Tuesday 19 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK Levering
Se vores leverings- og returpolitik.
Køn
Damer
Stelfarve
Takvinge
Ramme Materiale
Acetat
Frame form
Sommerfugl
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Grøn
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Lens teknologi
Massiv Tonede
Bridge eller Pad
Bro
Passe
Medium
Eye Størrelse
53mm
Bro
20mm
Temple Længde
140 mm
Watches2U-garanti
2 år
Rækkevidde
20mm
Eye Størrelse
53mm
Frame form
Sommerfugl
Køn
Damer
Lens farve
Grøn
Massiv Tonede
UV-beskyttelse
Passe
Medium
Ramme Materiale
Acetat
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Takvinge
Temple Længde
140 mm