Michael Kors MK1144B-101413-56 Mk1144b 56 101413 Catalonia solbriller
Thumbnail
Michael Kors Mk1144b 56 101413 Catalonia solbriller
PayPal
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
Køn
Damer
Stelfarve
Guld
Ramme Materiale
Metal
Frame form
Cat Eye
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Brun
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Bridge eller Pad
Pude
Passe
Stor
Eye Størrelse
56mm
Bro
17mm
Temple Længde
140 mm
Bridge eller Pad
Pude
Bro
17mm
Eye Størrelse
56mm
Frame form
Cat Eye
Køn
Damer
Lens farve
Brun
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Passe
Stor
Ramme Materiale
Metal
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Guld
Temple Længde
140 mm