Marc Jacobs MARCLOGO096-S-CCP-57 Marclogo096 s 57 ccp solbriller
Thumbnail
Marc Jacobs Marclogo096 s 57 ccp solbriller
PayPal
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
Køn
Damer
Køn
Mænd
Stelfarve
To tone
Ramme Materiale
Plast
Frame form
Square / Rektangel
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Grå
Passe
Stor
Eye Størrelse
57mm
Bro
15mm
Temple Længde
145mm
15mm
Eye Størrelse
57mm
Frame form
Square / Rektangel
Mænd
Damer
Lens farve
Grå
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Passe
Stor
Ramme Materiale
Plast
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
To tone
Temple Længde
145mm