Marc Jacobs MARC752-S-086-57 Marc752 s 57 86 solbriller
Thumbnail
Marc Jacobs Marc752 s 57 86 solbriller
PayPal
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
Køn
Mænd
Stelfarve
Takvinge
Ramme Materiale
Acetat
Frame form
Square / Rektangel
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Grøn
Passe
Stor
Eye Størrelse
57mm
Bro
17mm
Temple Længde
145mm
17mm
Eye Størrelse
57mm
Frame form
Square / Rektangel
Køn
Mænd
Lens farve
Grøn
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Passe
Stor
Ramme Materiale
Acetat
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Takvinge
Temple Længde
145mm