Jimmy Choo SONJA-G-S-807-55 Sonja 55 gs 807 sonja solbriller
Thumbnail
Jimmy Choo Sonja 55 gs 807 sonja solbriller
Få en ekstra 10% rabat med kode: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
tilgængelig
Varen er på 4-6 Days
Levering anslået til Det Forenede Kongerige af Wednesday 20 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK Levering
 officiel forhandler
Se vores leverings- og returpolitik.
Køn
Damer
Stelfarve
Sort
Ramme Materiale
Acetat
Frame form
Cat Eye
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Grå
Passe
Stor
Garantiperiode
2 År Producent
Eye Størrelse
55mm
Bro
17mm
Temple Længde
145mm
Rækkevidde
17mm
Eye Størrelse
55mm
Frame form
Cat Eye
Garantiperiode
2 År Producent
Køn
Damer
Lens farve
Grå
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Passe
Stor
Ramme Materiale
Acetat
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Sort
Temple Længde
145mm