Jimmy Choo SAMMI-G-S-807-55 Sammi 55 gs 807 sammi solbriller
Thumbnail
Jimmy Choo Sammi 55 gs 807 sammi solbriller
PayPal
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
Køn
Damer
Stelfarve
Sort
Ramme Materiale
Plast
Frame form
Cat Eye
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Grå
Passe
Stor
Garantiperiode
2 År Producent
Eye Størrelse
55mm
Bro
18mm
Temple Længde
140 mm
18mm
Eye Størrelse
55mm
Frame form
Cat Eye
Garantiperiode
2 År Producent
Køn
Damer
Lens farve
Grå
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Passe
Stor
Ramme Materiale
Plast
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Sort
Temple Længde
140 mm