Jimmy Choo RUA-G-S-MF7-56 Rua 56 gs mf7 rua solbriller
Thumbnail
Jimmy Choo Rua 56 gs mf7 rua solbriller
Få en ekstra 10% rabat med kode: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
På lager
Only One Left - Mere om Order
Bestil i de næste 4 timer for anslået levering til Det Forenede Kongerige af Friday 15 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK næste dag levering
 officiel forhandler
Se vores leverings- og returpolitik.
Køn
Damer
Stelfarve
Grå
Ramme Materiale
Acetat
Frame form
Sommerfugl
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Grå
Passe
Stor
Garantiperiode
2 År Producent
Eye Størrelse
56mm
Bro
18mm
Temple Længde
145mm
Rækkevidde
18mm
Eye Størrelse
56mm
Frame form
Sommerfugl
Garantiperiode
2 År Producent
Køn
Damer
Lens farve
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Passe
Stor
Ramme Materiale
Acetat
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Temple Længde
145mm