Jimmy Choo LILI-S-2M2-58 Lili 58 s 2m2 solbriller
Thumbnail
Jimmy Choo Lili 58 s 2m2 solbriller
Få en ekstra 10% rabat med kode: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
På lager
På lager, 2 købes
Bestil i de næste 7 timer for anslået levering til Det Forenede Kongerige af Friday 15 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK næste dag levering
 officiel forhandler
Se vores leverings- og returpolitik.
Køn
Damer
Stelfarve
Guld
Ramme Materiale
Metal
Frame form
Square / Rektangel
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Grå
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Lens teknologi
Røg
Gradient
Bridge eller Pad
Pude
Passe
Stor
Garantiperiode
2 År Producent
Eye Størrelse
58mm
Bro
16mm
Temple Længde
145mm
UPC
Se alt
Bridge eller Pad
Pude
Bro
16mm
Eye Størrelse
58mm
Frame form
Square / Rektangel
Garantiperiode
2 År Producent
Køn
Damer
Lens farve
Grå
Røg
Gradient
UV-beskyttelse
Passe
Stor
Ramme Materiale
Metal
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Guld
Temple Længde
145mm