Jimmy Choo JIMENA-S-2M2-60 Jimena 60'er 2m2 solbriller
Thumbnail
Jimmy Choo Jimena 60'er 2m2 solbriller
PayPal
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
Køn
Damer
Stelfarve
Guld
Ramme Materiale
Metal
Frame form
Aviator / Navigator
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Grå
Lens teknologi
Gradient
Lens teknologi
Røg
UV-beskyttelse
Bridge eller Pad
Pude
Passe
Stor
Garantiperiode
2 År Producent
Eye Størrelse
60mm
Bro
12mm
Temple Længde
145mm
UPC
Se alt
Bridge eller Pad
Pude
Bro
12mm
Eye Størrelse
60mm
Frame form
Aviator / Navigator
Garantiperiode
2 År Producent
Køn
Damer
Lens farve
Grå
Røg
UV-beskyttelse
Gradient
Passe
Stor
Ramme Materiale
Metal
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Guld
Temple Længde
145mm