Isabel Marant IM0120-S-086-52 Im0120 52 s 086 solbriller
Thumbnail
Isabel Marant Im0120 52 s 086 solbriller
PayPal
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
Stelfarve
Takvinge
Frame form
Sommerfugl
Lens farve
Brun
Lens teknologi
Gradient
Passe
Medium
Eye Størrelse
52mm
Bro
25mm
Temple Længde
145mm
25mm
Eye Størrelse
52mm
Frame form
Sommerfugl
Lens farve
Brun
Gradient
UV-beskyttelse
Passe
Medium
Stelfarve
Takvinge
Temple Længde
145mm