Isabel Marant IM0107-G-S-SCL-53 Im0107 53 gs scl solbriller
Thumbnail
Isabel Marant Im0107 53 gs scl solbriller
Få en ekstra 10% rabat med kode: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
På lager
Only One Left - Mere om Order
Orden i den næste time for anslået levering til Det Forenede Kongerige af Friday 15 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK næste dag levering
Se vores leverings- og returpolitik.
Stelfarve
To tone
Frame form
Geometrisk
Lens farve
Grå
Lens teknologi
Røg
Passe
Medium
Eye Størrelse
53mm
Bro
22mm
Temple Længde
145mm
22mm
Eye Størrelse
53mm
Frame form
Geometrisk
Lens farve
Grå
Røg
UV-beskyttelse
Passe
Medium
Stelfarve
To tone
Temple Længde
145mm