Isabel Marant IM0103-S-C9A-52 Im0103 52 s c9a solbriller
Thumbnail
Isabel Marant Im0103 52 s c9a solbriller
PayPal
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
Stelfarve
Rød
Frame form
Square / Rektangel
Lens farve
Brun
Passe
Medium
Eye Størrelse
52mm
Bro
22mm
Temple Længde
145mm
22mm
Eye Størrelse
52mm
Frame form
Square / Rektangel
Lens farve
Brun
Passe
Medium
Stelfarve
Rød
Temple Længde
145mm