Isabel Marant IM0077-G-S-Z6V-56 Im0077 56 gs z6v solbriller
Thumbnail
Isabel Marant Im0077 56 gs z6v solbriller
Få en ekstra 10% rabat med kode: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
På lager
Only One Left - Mere om Order
Orden i den næste time for anslået levering til Det Forenede Kongerige af Friday 15 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK næste dag levering
Se vores leverings- og returpolitik.
Køn
Damer
Stelfarve
To tone
Ramme Materiale
Acetat
Frame form
Square / Rektangel
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Brun
Passe
Stor
Eye Størrelse
56mm
Bro
18mm
Temple Længde
140 mm
18mm
Eye Størrelse
56mm
Frame form
Square / Rektangel
Køn
Damer
Lens farve
Brun
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Passe
Stor
Ramme Materiale
Acetat
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
To tone
Temple Længde
140 mm