Guess GF0426-53F-61 Gf0426 61 53f fabriks solbriller
Thumbnail
Guess Gf0426 61 53f fabriks solbriller
PayPal
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
Køn
Damer
Stelfarve
Beige / Brun
Ramme Materiale
Plast
Frame form
Sommerfugl
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Rose
Lens teknologi
Gradient
Passe
Stor
Eye Størrelse
61mm
Bro
14mm
Temple Længde
145mm
14mm
Eye Størrelse
61mm
Frame form
Sommerfugl
Køn
Damer
Lens farve
Rose
Gradient
UV-beskyttelse
Passe
Stor
Ramme Materiale
Plast
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Beige / Brun
Temple Længde
145mm