Guess GF0395-57B-60 Gf0395 60 57b fabrikssolbriller
Thumbnail
Guess Gf0395 60 57b fabrikssolbriller
PayPal
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
Køn
Damer
Stelfarve
Orange
Ramme Materiale
Plast
Frame form
Sommerfugl
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Lilla
Lens teknologi
Gradient
Passe
Stor
Eye Størrelse
60mm
Bro
17mm
Temple Længde
130mm
17mm
Eye Størrelse
60mm
Frame form
Sommerfugl
Køn
Damer
Lens farve
Lilla
Gradient
UV-beskyttelse
Passe
Stor
Ramme Materiale
Plast
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Orange
Temple Længde
130mm