Giorgio Armani AR8201Q-60504Z-61 Ar8201q 61 60504z solbriller
Køn
Damer
Køn
Mænd
Stelfarve
Grå
Ramme Materiale
Acetat
Frame form
Klassisk
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Rød
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Linse Filter
3
Bridge eller Pad
Bro
Passe
Stor
Eye Størrelse
61mm
Bro
23mm
Temple Længde
120mm
Watches2U-garanti
2 år
EAN
23mm
Eye Størrelse
61mm
Frame form
Klassisk
Damer
Mænd
Lens farve
Rød
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Linse Filter
3
Passe
Stor
Ramme Materiale
Acetat
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Grå
Temple Længde
120mm