Dolce and Gabbana DG4450F-31191U-52 Dg4450f 52 31191u mode solbriller
Thumbnail
Dolce and Gabbana Dg4450f 52 31191u mode solbriller
Få en ekstra 10% rabat med kode: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
På lager
Only One Left - Mere om Order
Bestil i de næste 13 timer for anslået levering til Det Forenede Kongerige af Friday 15 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK næste dag levering
Se vores leverings- og returpolitik.
Lignende produkter
Stelfarve
Blå
Lens farve
Blå
Lens teknologi
Spejl
Eye Størrelse
52mm
Bro
16mm
Temple Længde
145mm
Watches2U-garanti
2 år
Rækkevidde
EAN
16mm
Eye Størrelse
52mm
Lens farve
Spejl
Temple Længde
145mm