Dolce and Gabbana DG4445-501-87-54 Dg4445 54 501 87 mode solbriller
Thumbnail
Dolce and Gabbana Dg4445 54 501 87 mode solbriller
PayPal
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
Køn
Damer
Stelfarve
Sort
Ramme Materiale
Acetat
Frame form
Cat Eye
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Grå
Passe
Medium
Eye Størrelse
54mm
Bro
18mm
Temple Længde
145mm
Watches2U-garanti
2 år
EAN
18mm
Eye Størrelse
54mm
Frame form
Cat Eye
Køn
Damer
Lens farve
Grå
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Passe
Medium
Ramme Materiale
Acetat
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Sort
Temple Længde
145mm