Dolce and Gabbana DG4417-325613-54 Dg4417 54 325613 mode solbriller
Thumbnail
Dolce and Gabbana Dg4417 54 325613 mode solbriller
Få en ekstra 10% rabat med kode: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
På lager
Only One Left - Mere om Order
Bestil i de næste 10 timer for anslået levering til Det Forenede Kongerige af Thursday 14 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK næste dag levering
Se vores leverings- og returpolitik.
Køn
Damer
Stelfarve
To tone
Ramme Materiale
Acetat
Frame form
Cat Eye
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Brun
Lens teknologi
Gradient
Eye Størrelse
54mm
Bro
17mm
Temple Længde
145mm
Watches2U-garanti
2 år
Rækkevidde
EAN
17mm
Eye Størrelse
54mm
Frame form
Cat Eye
Køn
Damer
Lens farve
Brun
Gradient
UV-beskyttelse
Ramme Materiale
Acetat
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
To tone
Temple Længde
145mm