David Beckham DB7005-S-807-57 Db7005 57 s 807 solbriller
Thumbnail
David Beckham Db7005 57 s 807 solbriller
Få en ekstra 10% rabat med kode: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
tilgængelig
Varen er på 4-6 Days
Levering anslået til Det Forenede Kongerige af Wednesday 20 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK Levering
Se vores leverings- og returpolitik.
Køn
Mænd
Stelfarve
Sort
Ramme Materiale
Acetat
Frame form
Aviator / Navigator
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Grå
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Lens teknologi
Røg
Gradient
Bridge eller Pad
Bro
Passe
Stor
Eye Størrelse
57mm
Bro
17mm
Temple Længde
145mm
17mm
Eye Størrelse
57mm
Frame form
Aviator / Navigator
Køn
Mænd
Lens farve
Grå
Gradient
Røg
UV-beskyttelse
Passe
Stor
Ramme Materiale
Acetat
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Sort
Temple Længde
145mm