Carrera CARRERA1061-S-900-59 Carrera1061 s 59 900 solbriller
Thumbnail
Carrera Carrera1061 s 59 900 solbriller
PayPal
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
Køn
Damer
Køn
Mænd
Stelfarve
Klar / Gennemsigtig
Ramme Materiale
Acetat
Frame form
Square / Rektangel
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Grå
Passe
Stor
Eye Størrelse
59mm
Bro
16mm
Temple Længde
145mm
16mm
Eye Størrelse
59mm
Frame form
Square / Rektangel
Damer
Mænd
Lens farve
Grå
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Passe
Stor
Ramme Materiale
Acetat
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Klar / Gennemsigtig
Temple Længde
145mm