Carrera CA8056-S-900-51 Ca8056 51 s 900 solbriller
Thumbnail
Carrera Ca8056 51 s 900 solbriller
Få en ekstra 10% rabat med kode: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
tilgængelig
Varen er på 4-6 Days
Levering anslået til Det Forenede Kongerige af Wednesday 20 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK Levering
Se vores leverings- og returpolitik.
Køn
Mænd
Stelfarve
Klar / Gennemsigtig
Ramme Materiale
Plast
Frame form
Runde / Ovale
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Blå
Lens teknologi
Blitz
Passe
Medium
Eye Størrelse
51mm
Bro
22mm
Temple Længde
145mm
22mm
Eye Størrelse
51mm
Frame form
Runde / Ovale
Køn
Mænd
Lens farve
Blå
Blitz
UV-beskyttelse
Passe
Medium
Ramme Materiale
Plast
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Klar / Gennemsigtig
Temple Længde
145mm