Carrera 0COOL65-0I46-64 0cool65 64 0i46 fede solbriller
Thumbnail
Carrera 0cool65 64 0i46 fede solbriller
Få en ekstra 10% rabat med kode: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
På lager
Only One Left - Mere om Order
Bestil i de næste 23 timer for anslået levering til Det Forenede Kongerige af Friday 15 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK næste dag levering
Se vores leverings- og returpolitik.
Køn
Damer
Køn
Mænd
Stelfarve
Sort
Ramme Materiale
Plast
Frame form
Aviator / Navigator
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Grå
Lens teknologi
Spejl
Passe
Stor
Eye Størrelse
64mm
Bro
12mm
Temple Længde
135mm
Watches2U-garanti
2 år
Rækkevidde
12mm
Eye Størrelse
64mm
Frame form
Aviator / Navigator
Mænd
Damer
Lens farve
Grå
Spejl
UV-beskyttelse
Passe
Stor
Ramme Materiale
Plast
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Sort
Temple Længde
135mm